logotype
img1
img2
img3
img4

Aktuāli

Ir rudens.

Ir vēsi.

Tev šķiet ka Tavs smaids ir izlādējies.

Tu nezini kā viņu pieslēgt un uzlādēt?

MĒS TEVI saprotam, MĒS TEV piedāvājam uzlādēt smaidu!

27.11.2015. 20:00 Dailes Teātris

Uzlādes iespējas ierobežotas!

12189362 10205162426969406 8016594242706382040 o

Tiekamies, 

Tavs ImproZoo

 

 

Iekš Twitter

by acls online

Ciemoties

Jaunumi

Dzimšanas Diena

S V I N A M  6 .  D Z I M Š A N A S   D I E N U !

Februāris ir svētku mēnesis- galanti elegantā improvizatoru apvienība ImproZoo svin sesto dzimšanas dienu. 5.februāra vakars Dailes teātra kamerzālē būs jautrs un smieklu pilns, jo 19:45 uz skatuves kāps gan paši jubilāri, gan muzikālās apvienības 'Klibs Taurenis' un 'Tandēms Trijatā' un arī īpašais viesis- Dailes teātra aktieris Gints Andžāns! Būs jautri un sirsnīgi!

Biļetes uz pasākumu - http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/sovs/improvizacijas-teatra-impro-zoo-6-dzimsanas-dienas-izrade-158089/

Pie mums notiek tā: https://www.youtube.com/watch?v=Z6eJA-xG6ZU&app=desktop

Improfest Rīga 2014

Čikāgas Bestākaisimpro teātris Rīgā.

Kad arī pie mums beidzot būs starptautisks improvizācijas teātra festivāls? Šis  jautājums sākot ar 21.oktobri savu aktualitāti būs zaudējis.

Paziņojums- IMPROFEST RĪGA 2014 no 21.-25.oktobrim.

Improvizācijas teātra kā žanra popularitāte Latvijā turpina augt. To pierāda arvien jaunu impro grupu rašanās, un fakts, ka skatītāju tām pietiek, kas savukārt pierāda, ka paplašinās arī skatītāju loks. Tāpat kā cilvēkus vienmēr interesējis jautājums - vai tur ārā kāds ir?, tā improvizācijas cienītājus vienmēr interesē - vai tur ārā ir kāds improvizātors?

Pirmais jautājums pagaidām lai paliek miglainām teorijām tīts, bet uz otro gan varam atbildēt- ir! Un to mēs pierādīsim jau 22.oktobrī, kad Dailes teātra mazajā zālē IMPROFEST RĪGA 2014 ietvaros pie mums viesosies Čikāgas bestākais” improvizācijas teātris IO, kuru Rīgā pārstāvēs Rance Rizutto(Rance Rizzutto) un Tara Defrancisko (Tara Defrancisco).

Lai arī, skatoties uz globusa, neizskatās, ka Čikāga ir lielāka par Rīgu, tomēr jāatzīst, ka ir gan lielāka, gan arīimprovizācijas tradīcijām bagātāka. Tāpēc sagaidāms amerikāniski ritmisks, kvalitatīvs un galvenais jautrs impro vakars. Lai mūsu viesi netiktu pamesti vieni, tos vakarā pieteiks mūsu pašu Kaspars Breidaks un muzikāli akomponēs Valters Osis pie klavierēm. Šajā viesošanās reizē šī ir vienīgā“IOizrāde Latvijā. Kāpēc tas tiek uzsvērts? Nekokavē!!

            Par festivālu. Lai arīnosaukums starptautiskais improvizācijas teātra festivāls IMPROFEST RĪGA 2014 skan pārgalvīgi, mēs sāksim prātīgi - ar vienu ārzemju teātri, lai attaisnotu vārdu starptautiskais, un pieciem pašmāju teātriem, lai būtu vairākumā. Šoreiz festivāls būs pārsvarā uz improvizācijas pieredzes apmaiņu vērsts, improvizātori no Čikāgas vadīs nodarbības jau pieredzējušākiem improvizātoriem, savukārt pašmāju improvizātori dalīsies ar savu pieredzi tiem, kam šis žanrs pagaidām ir svešs, bet vilina.

Pieteikties uz IOmeistraklasēm, kas notiks 21., 22. un 23.oktobrīimprovizātori var: šeit- https://campscui.active.com/orgs/iOTheater#/selectSessions/699202

Pieteikties uz iesācēju meistarklasēm 25.oktobrīko vadīs improvizācijas teātru RIT, IMPRO ZOO, SPIEDIENS, IMPRO VĪNS un KIT pārstāvis var: šeit - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

            Piebilde par augstāk minēto salīdzinājumu Rīga pret Čikāgu. Rīgas aizstāvībai gribas vien piebilst, ka nav skaitīts, bet, ja rēķinātu kurā pilsētā ir vairāk  improvizātori uz vienu iedzīvotāju, Rīga uzvarētu pārliecinoši.

Tiem, kas attiecībāuz impro vēlās arīturpmāk palikt skatītāju lomā, jāatcerās tikai šis:

Čikāgas  impro teātraIOuzstāšanos:

Vieta - Dailes teātra mazajāzālē.

Laiks - 22.oktobrī, 19.00.

Izrādes valoda - angļu.

Biļetes - Biļešu servisskasēs un www.bilesuserviss.lv.

Organizē- improvizācijas teātri RIT, Spiediens, Impro Zoo, Improvīns, KIT.

Atbalsta -Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība, viesnīca Albert Hotel, radio SWH

Būs - smalki!

plakats

Oktobra Izrāde

„ImproZoo” piedāvā DETEKTĪVA žanra izrādi "Atver Būri...", kas notiks Dailes Teātra Kamerzālē (Rīga, Brīvības 75) 9.oktobrī plkst. 20:00. Biļetes iepriekšpārdošanā BIĻEŠU SERVISS kasēs

Kāpēc  "Atver Būri"?
Šajā izrādē risināsim noslēpumu, par to, kurš ir vainojams kādā noziegumā - vai tā būs Saeimas balsu viltošanas afēra, vai mazliet ciankālija priekšnieka rīta kafijā, vai vēl kāds dzelteno žurnālu vāka cienīgs notikums- To Noteiks Skatītāji! Kāds nu kuram zvēram ir motīvs un cik ticams izrādīsies katra alibi? Nez, vai zem naivās aitas kažoka neslēpjas pelēcis vilks?!

Kas jauns?

Neskatoties uz to ka improvizācijas izrādēs vienmēr ir kas jauns un neatkārtojams, ImproZoo piedāvās jaunu un vēl nebijušu detektīva žanra garo formu- "Atver Būri..."

Īpašie viesi:
Grupa „Klibs Taurenis”

Iepriekš brīdinām:
Izrādes laikā būs nepiespiesta gaisotne, brīva atmosfēra un atļauts priecāties un smieties no sirds.

ImproZoo atklāj 6. sezonu!!!

Esam priecīgi un lepni paziņot, ka atklājam jau 6. sezonu!  

atklasanas plakats

 

Šī sezona gan Jums gan mums sola daudz pārsteigumus un jaunus ceļojumus improvizācijā! Nepalaid garām pirmo tikšanos!!! Biļetes iegādājamas www.bilesuserviss.lv

BEIDZAM KOPĀ PAPILDIZRĀDE!

Ņemot vērā faktu, ka biļetes uz galvaspilsētas improvizācijas teātru sezonas noslēguma izrādi "Beidzam kopā” 3.jūnijā tika izpirktas mums glaimojošā ātrumā, nekas cits neatlika, kā izrādīt attapību un izsludināt papildirādi 2.jūnijā. Tad nu izsludinām - Lielākās Latvijas/Rīgas improvizācijas teātra trupas izsludina sezonas noslēguma kopizrādes papildizrādi "Beidzam kopā”, kas notiks 2.jūnijā plkst.19:00 Splendid Palace lielajā zālē.

             

Šī būs otrā vienreizējā un Latvijas impro vēsturē nebijusī iespēja redzēt visus(gandrīz) mūsmājās spēlējošos improvizātorus vienkopus, kas metīs pie malas savastarpējās konkurences valgus un vienosies kopīgā improvizācijā.

Vai bez radītajām pozitīvajām emocijām, kas ir neizbēgama šāda notikuma sastāvdaļa,  šim pasākumam ir vēl kāds augstāks/cēlāks/tālejošāks mērķis? Ar lepnumu ziņojam – ir! Pat divi!

Pirmkārt, izrādēs iegūtos līdzekļus esam ieplānojuši izlietot, uzaicinot uz mūsmājām kādu “imprograndu” no plašās pasaules, kas Latvijas impro saimi varētu bagātināt ar jaunām vēsmām un pieredzi, ko mēs izmantosim, lai uzlabotu savu sniegumu (tātad, arī jūsu izklaidi). Otrkārt, ceram, ka šis pasākums izveidosies par jaunu/iedvesmojošu tradīciju un turpmāk notiks katru sezonas noslēgumu.

Uz tikšanos 2. un 3. jūnijā plkst.19:00 Splendid Palace lielajā zālē! - Jums saka: "Karaliskais Improvizācijas Teātris", radošā apvienība "SPIEDIENS", "Rīgas Improvizācijas Teātris", "Impro Zoo" un “ImproVīns”!

https://www.youtube.com/watch?v=ULiHAn-YgFk

Biļetes: www.bilesuserviss.lv