logotype
img1
img2
img3
img4

Aktuāli

Ir rudens.

Ir vēsi.

Tev šķiet ka Tavs smaids ir izlādējies.

Tu nezini kā viņu pieslēgt un uzlādēt?

MĒS TEVI saprotam, MĒS TEV piedāvājam uzlādēt smaidu!

27.11.2015. 20:00 Dailes Teātris

Uzlādes iespējas ierobežotas!

12189362 10205162426969406 8016594242706382040 o

Tiekamies, 

Tavs ImproZoo

 

 

Iekš Twitter

by acls online

Ciemoties

Jaunumi

Ģimenes lieta

Ģimene - tas viennozīmīgi ir kaut kas īpašs. Lai gan varbūt no malas skatoties visi liekas vienādi, taču ieskatoties tuvāk, izrādās, ka nekas nav tik vienkārši. Katra ģimene ir īpaša, katrai ir savs stāsts. Šoreiz iepazīsimies ar vienu ģimeni, ielūkosimies viņu ģimenes lietā. Kas tā būs par ģimeni? Tā būs ģimene, kuru izveidosim izrādes gaitā ar skatītāju palīdzību, mēs viņus satiksim tikai vienreiz, jo improvizācijā atkārtojumu nav. Iepazīt un izveidot personāžus, kā arī saprast, kas ar šo ģimeni ir noticis, kādi bijuši šīs ģimenes piedzīvojumi, kādi kuriozi atgadījušies un kā tas viss beidzās, palīdzēs ģimenes psiholoģe. Vai tad Jums nekad nav gribējies uzzināt, par ko cilvēki runā ar savu psihologu, ko viņi domā un jūt patiesībā, bet ko nevienam nesaka? Domāju, ka lielākā daļa uz šo jautājumu atbildētu ar jā, tāpēc aicinam pievienoties mums 13.07. plkst. 20:00 NABA KLABā un kopīgi izveidot ģimenes lietu nr. 1.

 Ģimenes lieta nr. 2 būs skatāma 10.augustā plkst. 20:00 NABA KLABā.

 

Tikšanās vietu mainīt nedrīkst/Место встречи изменить нельзя

Ir 1979. gads. Tik tikko iznākusi Staņislava Govorukinina septiņ-sēriju mākslas filma (7-SMF) "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst" par Maskavas Kriminālpolicijas virsnieku Volodju Šarpovu un viņa kolēģiem, kas varonīgi cīnās pret noziedzīgo grupējumu "Melnais Kaķis". Aizraujošs sižets, padomju kaislības kolektīvā, kā arī mistiskā pilsones Larisas Gruzdovas nāve caurvij šo padomju kino šedevru.
Savukārt, 2010. gada 15. jūnijā šīs 7-SMF nosaukumu pārmanto Improvizācijas teātra ImproZoo izrāde. Pirmajā daļā, kā jau tas pieklājas, improvizatori Jūs izklaidēs ar nelielām ainiņām, dažādām tehnikām, kuras taps Jūsu acu priekšā un no Jūsu ieteikumiem. Savukārt, otrajā daļā prezentēsim jaunu garo formu, ko nosaucām "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst" . Pačukstēsim tik vien to, ka visa darbība risināsies kādā vienā konkrētā vietā un ap galvenā varoņa dzīvi, mērķiem, ideāliem, sapņiem ū tē tē.
Tātad:
TIKŠANĀS VIETA: NabaKlab, Z.A. Meierovica bulvāris 12
TIKŠANĀS LAIKS: 2010. gada 15. jūnijs, plkst 19:00
ieejas maksa 3ls vai 2ls studentiem, kā arī ar flaijeri no http://www.nabaklab.lv
Uz drīzu tikšanos!

Maijs

Maijs mūsu kolektīvam būs aktīvs mēnesis, pat veselas divas reizes brauksim uz Jelgavu! 5.05. būsim sastopami LLU SZF dienu pasākumā Jelgavas paltos kreklos, bet 11.05. jau par tradīciju kļuvusī izrāde kafejnīcā "Hercogs", bet maija beigās ciemosimies "Turības" DDD - Dinamiskās domas darbnīcā Lielvārdē. Un ar lielu nepacietību gaidam jūnju, kad uzsāksim sadarbību ar Naba Klab, 15.06. mūsu pirmā izrāde tur, par to tuvak maija beigās :)

Pavasaris

Pavasari improvizācijas teātris "ImproZoo" gaidis ar dažādiem interesantiem pasākumiem, piedalīsimies RTU organizētajās studentu teātra dienās, ka arī ciemosimies Katlakalnā, bet nu jau par tradīciju kļuvušās izrādes Jelgavā turpināsies, un katra mēneša pirmajā otrdienā dosimies turp... Drīzuma gaidāmi vēl daži patīkami un interesanti jaunumi, sekojiet līdz ;)

Braucam uz Jelgavu!

2. februāri mēs viesosimies Jelgavā, kafejnīcā "Hercogs".  Tiekamies tur!