logotype
img1
img2
img3
img4

Aktuāli

Ir rudens.

Ir vēsi.

Tev šķiet ka Tavs smaids ir izlādējies.

Tu nezini kā viņu pieslēgt un uzlādēt?

MĒS TEVI saprotam, MĒS TEV piedāvājam uzlādēt smaidu!

27.11.2015. 20:00 Dailes Teātris

Uzlādes iespējas ierobežotas!

12189362 10205162426969406 8016594242706382040 o

Tiekamies, 

Tavs ImproZoo

 

 

Iekš Twitter

by acls online

Ciemoties

Jaunumi

BEIDZAM KOPĀ!

Lielākās Latvijas/Rīgas improvizācijas teātra trupas izsludina sezonas noslēguma kopizrādi "Beidzam kopā”, kas notiks 3.jūnijā plkst.19:00 Splendid Palace lielajā zālē.

Ko tas nozīmē improvizācijas teātra cienītājiem? 
Ja sākam no bēdīgā gala, tad Jūsu iecienītajam laika pavadīšanas veidam(improvizācijas teātru apmeklējumam) būs pauze(ar atsevišķiem uzplaiksnījumiem), pauze visas garās(lasīt ar ironiju)vasaras garumā, lai atgrieztos viens pie otra - skatītājs pie mums, mēs pie skatītāja, jau rudenī, kad sezona atsāksies ar blīkšķi.
Ja par priecīgo - šī būs vienreizēja un Latvijas impro vēsturē nebijusi iespēja redzēt visus(gandrīz) mūsmājās spēlējošos improvizātorus vienkopus, kas metīs pie malas savastarpējās konkurences valgus un vienosies kopīgā improvizācijā.

Cerot, ka šis pasākums izveidosies par jaunu/iedvesmojošu tradīciju un turpmāk notiks katru sezonas noslēgumu - uz tikšanos 3.jūnijā plkst.19:00 Splendid Palace lielajā zālē! - Jums saka: "Karaliskais Improvizācijas Teātris", radošā apvienība "SPIEDIENS", "Rīgas Improvizācijas Teātris", "Impro Zoo" un “ImproVīns”!
Biļetes: www.bilesuserviss.lv

http://www.karaliskais.com/lv
http://www.spiediens.com
http://www.rigasimprovizacijasteatris.lv
http://www.improvins.lv
http://www.improzoo.lv

Oranžais oktobris

Oktobris ir drēgns mēnesis - kā nekā vasara nu ir atkāpusies pavisam un rudens ir klāt. Taču neuztraucies - ImproZoo Tev piedāvā lielisku iespēju sasildīties!

Oficiāli pasludinām okobti par ORANŽO MĒNESI! Tas nozīmē, ka Tev šomēnes:

- jānēsā oranžas drēbes,

- jāsalasa vismaz 10 oranžas lapas,

- jāapēd kilograms burkānu, apelsīnu un aprikožu,

- jāsmejas tā, ka  kļūst oranžs gar acīm,

- jāpaskatās vienlaikus uz vismaz 5 oranžās drēbēs tērptiem cilvēkiem.

Izdosies? Izdosies! Jo to Tu vari izdarīt jau vien tad, ja atnāksi uz ImproZoo otro šīs sezonas izrādi!

Gaidām Tevi ceturtdien, 10.oktobrī, plkst.20:00, Kaņepes Kultūras centrā!

P.S. Mēs zinām, what does the fox say....

ImproZoo posters oktobris

Vasara 2013

Vasarā laiks paiet ātrāk nekā citos gadalaikos, tā šķiet Improvizācijas teātrim ImproZoo. Mums liels prieks, ka arī šogad piedalījāmies lielākajā šīs vasaras festivālā Positivus - paldies visiem, kas bija ar mums!!! Pašiem mums festivālu gaisotne ļoti patīk, tieši tāpēc vēl šovasar ciemosimies festivālā Cita Vide, cerams, ka mums un jums tur patiks!

Vēl gribam pārbaudīt sevi laivojot pa Irbes upi - varbūt tiksimies uz ūdens :) 

Bet pats svarīgākais - gatavojamies mūsu 5. skatuves sezonai!!! 

4. sezona

Kas lēni nāk, tas labi nāk - oktobrī improvizācijas teātris "ImproZoo" sāk savu nu jau 4. skatuves sezonu. Tikšanās vieta paliek nemainīga - katra mēneša otrajā otrdienā tiekamies ar skatītājiem klubā "Pie L Tipa", Raiņa bulvārī 21, plkst. 20:00.

Seonas atklāšanas izrāde 9. oktobrī!

100% improvizācija, smiekli, ironija un humors pozitīvā gisotnē īsās un garās improvizācijas formās.

Acīgākie gan jau pamanīs šādas tādas izmaiņas mūsu sastāvā - Baiba nolēmusi atpūsties no skatuves, Toms savas gaitas turpinās citos projektos, bet Austra no Liepājas pārcēlusies uz Portugāli un nedaudz pagarina savu radošo atvaļinājumu :)

Taču pastēvēs tas kas mainīsies, iespējams mums pievienosies jaunas sejas, dažus jau esam paši noskatījuši, bet ja kāds ir noskatījis mūs, atliek dot pr sevi ziņu - un kas zin.....

Ticējumi aprīlim

Pāršķirot sen aizmirstu ticējumu dzīles, var atrast burvīgus Lieldienu ticējumus. Piemēram, sentēvu ticējumu grāmata vēsta, ka Lieldienu rītā vajagot karti apskatīt, tad zināšot, kā nokļūt ciemos pie Improzoo. Un, ja atsaucamies uz seno dzīves ticējumu grāmatu, tad tajā vēstīts skaidri un gaiši, ka Lieldienās daudz olu jāēd, un tad jādodas pie Improzoo ar vitamīnu C baroties. Un salīdzinoši jaunākā senlatviešu ticējumu grāmata stāstot, ka aprīlis paiešot pingvīna un ērgļa zīmē.

 

Nāc, jokoties, spēlēties, sadziedāt kopā ar mums -

uz improvizācijas teātra studijas

"Improzoo" izrādi

12.04.2012. plkst. 20:00

Rīgā, Raiņa bulv 21 klubā "Pie L tipa"

Ieeja: 3 Ls

 

Uzmanību, konkursiņš:

Bez kā tu nevarētu iedomāties Improzoo un kāpēc? Atbildi sūti uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 11. aprīļa 15:00. Piedalies un varbūt tieši tu laimēsi 2 biļetes uz Improzoo izrādi 12. aprīlī.