logotype
img1
img2
img3
img4

Aktuāli

Ir rudens.

Ir vēsi.

Tev šķiet ka Tavs smaids ir izlādējies.

Tu nezini kā viņu pieslēgt un uzlādēt?

MĒS TEVI saprotam, MĒS TEV piedāvājam uzlādēt smaidu!

27.11.2015. 20:00 Dailes Teātris

Uzlādes iespējas ierobežotas!

12189362 10205162426969406 8016594242706382040 o

Tiekamies, 

Tavs ImproZoo

 

 

Iekš Twitter

by acls online

Ciemoties

Zvēri runā

Improvizēšanas blakusparādības

Ar improvizēšanu un teātra mākslu nodarbojos jau kādu laiciņu, bet pavisam nejauši, tikai pēdējā laikā, atklāju kādu blakusparādību, kas neapšaubāmi iet roku rokā ar impro.

Pozitīvisms.

Šķiet, ka jau no mazām dienām man nav bijis problēmu būt labā garastāvoklī un ticēt/zināt, ka viss ir kārtībā. Atmiņās jaušas ainas no tālās pagātnes, kad  mamma mani ved pie ātrsta, un, tikai pirms pašas ieiešanas kabinetā, viņa man saka: "Nu beidz taču tā smaidīt visu laiku!" Tad es atceros vēl visādus svešus onkuļus un tantes, kas atzinīgi izteicās par manu vēlmi smaidīt vienmēr un visur. Bet stāsts ir par ko citu.

Kad sāku nodarboties ar teātrasportu, atceros kā mana skolotāja Jeļena Maijere vienmēr mums visiem atgādināja - viss būs labi! viss ir labi! Mūs mācīja, ka ainas jārada pozitīvas, ka jāmēģina viss ļaunais pārvēst labajā... Un kaut kā nemanāmi, tas acīmredzot, mums pielipa. 

Man tīri pašsaprotami liekas domāt pozitīvi. Jo es zinu, ka viss būs labi.

Kādu dienu apciemoju bērnudārzu. Skatījos kā mazie bērni spēlējas. Vienā brīdī man klāt pienāca  meitenīte un jautāja: "Vai Tu negribi ar mani pamētāt bumbu?" 

"Vai tu NEGRIBI ar mani pamētāt bumbu?" Meitenīte, kurai ir 3 gadi ir pieradusi uzdot jautājumus ar "ne". 

Mēs ikdienā tik bieži lietojam šo noliegumu, ka bloķēšana un negatīvisms kļūst ierasts. Zemapziņai priedēkļa "ne" nav. -Es tagad nevaru. Neaiztiec! Neviens nekad neko nezina. Un tā tālāk, un tā joprojām...-

Bet pozitīvismu var uztrenēt. Pamēģini sarunāties un lietot vārdus bez "ne".

Es tagad nevaru ar Tevi sarunāties. --> Esmu aizņemta, parunāsim vēlāk.; Vai tu negribi ar mani pamētāt bumbu? --> Pamētāsim bumbu?; Nē, es nevaru... --->Es varu!; utt,utt...

Var jau būt, ka es izklausos mazliet dīvani. It sevišķi tad, ja Tavs uzskatas par laimīgu dzīvošanu nav tāds kā manējais. Bet man nav nācies nožēlot savu pozitīvismu. Tikai negatīvismu.

Improvizēšana ir kas vairāk kā tikai smieklu vētras izraisīšana un 20  minūtēm. Bez pozitīvisma, tai ir vēl miljons citu balkusparādību. 

Vienmēr dzīvē būs brīži, kad būs slikti, grūti, nožēlojami, smagi... Bet ko Tu vari zaudēt uztverot to visu mazliet vieglāk?

PASMAIDI, Tevi Dievs radīja lai Tu izbaudītu dzīvi, nevis tikai visu laiku gaustos, cik viss šeit ir slikti. Tu taču labāk saņemtu samidu no saviem bērniem nevis pārmetumu, kāpēc Tu viņu radīji šai moku lemtajai pasaulei.  

Prieciņā! Smile

 

Nebeidzam sākties

http://picasaweb.google.lv/masa.minimause/ImproZooNebeidzParadities#

Man lemc būt pirmajai :)

tad nu tā - nu ir pieejamas pirmās  "IMPROZOO iekš to Space dog" bildītes Cool

nav īpaši daudz, bet sākumam jau nav slikti Smile

ak jā, tātad links : http://picasaweb.google.lv/masa.minimause/IMPROZOO#

Ogas no izrādes 13.05.

Improvizācija protams ir ļoti neprognozējama lieta un nekad nevar zināt, kas sanāks, tāpēc jo īpaši liels prieks par mūsu pirmo mūziklu, kas tapa uz skatuves, skatītāju acu priekšā. Patiesībā stāsts, kas izveidojās būtu pat izmantojams tālākai apstrādei :) Centīšos īsumā pastāstīt....

Kā jau impro, mēs pirms sākam nezinam neko, nezinam, kur notiks darbība un par ko būs šis mūzikls. Skatītājiem uzdodu jautājumu un noskaidrojam, ka vieta, kura būtu pelnījusi savu mūziklu ir Elle. Saskatamies ar kolēģiem, paraustam plecus un mūzikls var sākties. Viss sākās ar paša galvenā Velna monologdziesmu, ka viņš ir pats ļaunākais, riebīgākais radījums, ka viņš kāri gaida jauno dvēseļu pievedumu, pēc tam viņam pievienojas viņa palīdze Ragana, kas par spīti savam stausam un pienākumiem vienmēr smaida. Atklājas, ka Velns vienmēr ir gribējis kļūt par cilvēku, šī sāpe tiek izdziedāta aizkustinošā dziesmā, jo Velns taču nav vainīgs, ka viņš par tādu ir piedzimis... Jautājam skatītājiem, kas Velnam būtu jāizdara, lai viņš kļūtu par cilvēku un izrādās, ka tikai izaudzējot garo pupu un izkāpjot pa viņu virszemē var kļūt par cilvēku. Par laimi Velnam, kopā ar citām grēcīgajām dvēselēm ellē nogādāta arī dārzniece, kura ellē satiek Dievu, kurš atnācis apraudzīt, kā velnam iet. Velns lūdz Raganai, lai viņa ar dārznieci sarunā visu par pupas audzēšanu, jo Velnam nav atļauts ar dvēselēm runāt, taču izrādās, ka Ragana negrib Velnu laist no elles prom, jo viņu klusībā mīl. Kamēr ellē risinās visi saspringtie notikumi, dārzniecei no kabatas izripo viena pupa, kas turpar arī uzdīgst un sāk stiepties uz augšu. Ragana cenšas uzrīdīt Velnam savus rokaspuišus, bet arī tas nelīdz un Velns tomēr sāk rāpties augšup un neviens viņu vairs nevar noķert. Ragana sākumā lej bēdu asaras, bet tad apjauš, ka viss nemaz nav tik slikti, jo viņu ir iemīlējis Dievs, kurš paņem viņu līdz uz debesīm. Pa to laiku Velns ir sasniedzis virszemi un izrādās, ka arī dārzniece ir viņam sekojusi un kļūstot par cilvēku viņš dārznieci iemīl :) Kaut es varētu aprakstīt visas tās dziesmas, kas tika izpildītas, kaut varētu aprakstīt skaisto fināla dziesmu: Es esmu cilvēks! Kaut šeit varētu uzrakstīt visas tās emocijas, kas pildīja šo mūziklu...

Paldies brīnišķīgajiem skatītājiem, jo bez ieteikumiem šāds mūzikls noteikti nerastos!!! Paldies :*

Mēs stāstam

No šodienas testa režīmā palaižam šo sadaļu, lai mudinatu mūs pašus vairāk dalīties domās par improvizāciju un ne tikai un lai ļautos sarunām un diskusijām. Ceru, ka drīz šeit varēs lasīt mūsu ierakstus un jūsu komentārus.