logotype
img1
img2
img3
img4

Aktuāli

Ir rudens.

Ir vēsi.

Tev šķiet ka Tavs smaids ir izlādējies.

Tu nezini kā viņu pieslēgt un uzlādēt?

MĒS TEVI saprotam, MĒS TEV piedāvājam uzlādēt smaidu!

27.11.2015. 20:00 Dailes Teātris

Uzlādes iespējas ierobežotas!

12189362 10205162426969406 8016594242706382040 o

Tiekamies, 

Tavs ImproZoo

 

 

Iekš Twitter

by acls online

Ciemoties

Lapas pamatteksti

Īpašie piedāvājumi

Viesizrādes 

 Mēs viegli pielāgosimies Jūsu iecerēm, bet, ja nepieciešams, piedāvāsim arī savas idejas:

  • Improvizācijas teātra izrāde vai priekšnesumi Jūsu pasākumā
  • Pasākumu organizēšana un vadīšna
  • Atrakcijas un dažādi pārsteigumi, kas padarīs Jūsu svētkus interesantākus

 

Apmācība

Improvizācijas teātra nodarbībās tiek attīstīta spontanitāte, kreativitāte, empātijas spējas, dalībnieki apgūst prasmi uzstāties auditorijas priekšā, pārliecinoši prezentēt idejas, tiek izmantoti komandas saliedēšanas vingrinājumi, kas palīdz atrast risinājumu arī saspringtās situācijās, attīstīta spēju klausīties citos, kopīgi attīstīt idejas un te tikai.... Bet pats svarīgākais, ka nodarbības norit nepiespiestā gaisotnē, palīdz atbrīvoties un ļauties labam garastāvoklim.

Programmu iespējams pielāgot katra kolektīva vajadzībām un iespējām. Par visu ir iespējams vienoties. 

 

Studija

 Improvizācijas teātra studija uzņem dalībniekus dažādās vecuma grupās, arī tos, kas jau studē, vai arī savu diplomu jau ieguvuši. Sākt improvizēt nekad nav par vēlu! ;)

 

Sīkāka informācija visos jautājumos rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Tādi nu mēs esam

 

Komanda. Lai gan it nemaz neesam līdzīgi, improvizēšana mums visiem sagādā prieku. Vēl lielāks prieks, ka tagad improvizējam kopā. Ar katru dienu iepazīstam viens otru aizvien labāk un atklājam gan sevī, gan citos ko jaunu. Lūk daļa no tā:

Žirafe Lauris

Viņam patīk stāstīt. Viņš neuztraucas par lietām, par kurām nav jāuztraucas. Lauris labprāt izlīdz, ja kāds rīko "talku" vai vienkārši palūdz palīdzēt ar remonta jautājumiem. Katrā ziņā lādzīgs tipiņš. Kā baterija ar diviem "+" poliem. Praktisks, bet reizēm viņam gadās paveikt īpaši neveiklas darbības ar trausliem vai smagiem priekšmetiem. Viņš novērtē gaisu, ko iespējams elpot ārpus pilsētas. Prot pasmieties par sevi. Patīk lietas, kas izgatavotas no koka. Sastopams Rīgas ielās laižoties ar velosipēdu.

ImproCV: Jelgavas Studentu teātra aktieris kopš 2002. gada. Spēlējis arī dramaturģiskos uzvedumos un lugās: A. Čehovs „Bildinājums”; A.Dimā „Trīss Muskatieri”; Hermanis Paukšs „Muitnieka Māja” u.c. Piedalījies starptautiskajā festivālā un meistarklasēs "Teātra sportam Latvijā 10 gadi". Pilnveidoja improprasmes 2014.gada rudenī superimprovizatoru  'IO Chicago' meistarklasēs. Pieprot izklaidēt cilvēkus dažādos pasākumos.


 Skudra Līga

Cilvēks loģika. Svarīgi, lai ir plāns, taču spēj rīkoties arī pilnīgi spontāni. Atbalstīs īstajā brīdī un īstajā veidā, prot "trāpīt desmitniekā". Ļoti patīk galda spēles. Un kaķi. Ja priecājas, tad no visas sirds. Patīk valkāt oranžas kedas. Šad tad nododas rokdarbiem, lai pagatavotu kādu dāvanu. Mēdz ātri un daudz runāt. Reizēm šķiet, ka viņai galvā vienlaicīgi top/apstrādājas miljons ideju. Prot pārliecinoši un neatlaidīgi pārliecināt. Domā, ka kādreiz dzīvos Liepājā. Skolo jauno paaudzi. Kaķi šobrīd aizstāj suņuks vārdā Vatsons, kura kažoks ir latte kafijas krāsā.

ImproCV: Improvizēšanas māku sāka apgūt 2003.gadā, vēlāk piedalījās Improvizācijas teātra studijas "Citrons" veidošanā, ar ko aizvadīja 3 sezonas spēlējot plašākai publikai.  Piedalījās starptautiskajā festivālā un meistarklasēs "Teātra sportam Latvijā 10 gadi".  Pilnveidoja improprasmes 2014.gada rudenī superimprovizatoru  'IO Chicago' meistarklasēs. Sertificēta Teātra sporta un improvizācijas teātra pasniedzēja.

ZirgsUģis

"Ar dziesmiņu druvā gājējs". Viņa dzīvesveids ir ļoti studentisks. Uģis apbrīnojamā kārtā paspēj dziedāt, spēlēt, fotogrāfēt, piedalīties utt. Viņam ir viena ļoti laba (bet ne tukša) soma, uz kuras var arī snaust. Daudzpusīgs un bez robežām. Apbrīnojami saprotošs un pacietīgs. Prot piekāpties. Viņam garšo ļoti stipra melnā tēja. Uģis novērtē pašdarinātas lietas. Visās lietās ieliek sirdi un dvēseli. Vasarās- labākais kāzu ampelmanis, kādu var gribēt. Mājās viņu gaida kaķis ar sirsniņu uz priekšķepas!

 ImproCV: Jelgavas studentu teātra aktieris kopš 2001. gada,  kopš 2007. gada darbojas arī Rīgas pantomīmā un studē amatierteātra režiju LKK. Pasākumos darbojies kā vadītājs, improvizators, mīms u.c. Piedalījies meistarklasēs: Teātra tango, Ritms/kustība, Iluzija uz skatuves - kauja.  Pilnveidoja improprasmes 2014.gada rudenī superimprovizatoru  'IO Chicago' meistarklasēs.

 

Slinķis Jānis

Komandas spēlētājs. Cilvēks - ideja. Enerģisks, dzīvespriecīgs, bet lietas uztver mierīgi, neiespringst. Viņam patīk hip hop. Mazirbe. Ļoti aizrautīgi prot stāstīt. Ar Jāni varētu iet izlūkos. Ilgu laiku mācēja gatavot tikai makaronus. Patiess un vienkāršs. Vienā jaukā dienā mierīgi varētu piekrist spontānam ceļojumam ar "stopiem". Viņam nepatīk braukt autobusā ilgāk kā 2h. Ja Jānis piedalās, tad par visiem 100%. Mēdz gulēt lekcijās.

ImproCV: Improvizēšanas māku sāka apgūt 2000. gadāteātra pulciņā Dundagā, kur organizējis un vadījis vairākus pasākumus. Piedalījies Lekebergas teātra festivālā Zviedrijā. Teātra sporta skolotāja asistents nometnē '"Man".  Pilnveidoja improprasmes 2014.gada rudenī superimprovizatoru  'IO Chicago' meistarklasēs.

 

Lemurs Austra - improvizācijas atvaļinājumā Vēju pilsētā

Apbrīnojami sakarīga. Ja viņa būtu dzēriens, tad tas būtu kakao, silts. Austra cenšas nelikt sevi un citus rāmjos. Ar krāsainajiem krītiņiem uzzīmēta. Viņas draugi viņu sauc par Austeri. Radoši intelektuāls, emocionāls kokteilis. Viens no tiem cilvēkiem, kam diennaktī ir vairāk kā 24h. Viņai ir kaķene cēlā vārdā- Sparta. Sarkanā un melnā ir īstās krāsas. Patiesi sirsnīgs cilvēks. Austrai ir ļoti laba atmiņa. Ar sirdi Dienvidos, ar kājām- Liepājas pludmales smiltīs.

 ImproCV: Improvizēšanas māku sāka apgūt 2002. gadā, uzstājusies neskaitāmos pasākumos.  Pilnveidoja improprasmes 2014.gada rudenī superimprovizatoru  'IO Chicago' meistarklasēs.

 

   Surikāts Didzis

Kā sudraba ūdens piliens uz karstas pannas. Te viņš ir šeit, te viņš ir tur. Ļoti iespējams, ka visas lietas dara divreiz, lai vispār kāds pamanītu. Ir ģimenes cilvēks. Patīk klausīties ne ģimenisku mūziku. Īsts lietpratējs dažādu drukas un materiālu jautājumos. Demokrātisks. Reizēm, savienojumā ar kustīgumu un piekrišanu visiem varētu padomāt, ka viņa nav. Taču viņš ir, UN KĀ VĒL IR!