logotype
img1
img2
img3
img4

Aktuāli

Ir rudens.

Ir vēsi.

Tev šķiet ka Tavs smaids ir izlādējies.

Tu nezini kā viņu pieslēgt un uzlādēt?

MĒS TEVI saprotam, MĒS TEV piedāvājam uzlādēt smaidu!

27.11.2015. 20:00 Dailes Teātris

Uzlādes iespējas ierobežotas!

12189362 10205162426969406 8016594242706382040 o

Tiekamies, 

Tavs ImproZoo

 

 

Iekš Twitter

by acls online

Ciemoties

ImproZoo Jaunumi

Improfest Rīga 2014

Čikāgas Bestākaisimpro teātris Rīgā.

Kad arī pie mums beidzot būs starptautisks improvizācijas teātra festivāls? Šis  jautājums sākot ar 21.oktobri savu aktualitāti būs zaudējis.

Paziņojums- IMPROFEST RĪGA 2014 no 21.-25.oktobrim.

Improvizācijas teātra kā žanra popularitāte Latvijā turpina augt. To pierāda arvien jaunu impro grupu rašanās, un fakts, ka skatītāju tām pietiek, kas savukārt pierāda, ka paplašinās arī skatītāju loks. Tāpat kā cilvēkus vienmēr interesējis jautājums - vai tur ārā kāds ir?, tā improvizācijas cienītājus vienmēr interesē - vai tur ārā ir kāds improvizātors?

Pirmais jautājums pagaidām lai paliek miglainām teorijām tīts, bet uz otro gan varam atbildēt- ir! Un to mēs pierādīsim jau 22.oktobrī, kad Dailes teātra mazajā zālē IMPROFEST RĪGA 2014 ietvaros pie mums viesosies Čikāgas bestākais” improvizācijas teātris IO, kuru Rīgā pārstāvēs Rance Rizutto(Rance Rizzutto) un Tara Defrancisko (Tara Defrancisco).

Lai arī, skatoties uz globusa, neizskatās, ka Čikāga ir lielāka par Rīgu, tomēr jāatzīst, ka ir gan lielāka, gan arīimprovizācijas tradīcijām bagātāka. Tāpēc sagaidāms amerikāniski ritmisks, kvalitatīvs un galvenais jautrs impro vakars. Lai mūsu viesi netiktu pamesti vieni, tos vakarā pieteiks mūsu pašu Kaspars Breidaks un muzikāli akomponēs Valters Osis pie klavierēm. Šajā viesošanās reizē šī ir vienīgā“IOizrāde Latvijā. Kāpēc tas tiek uzsvērts? Nekokavē!!

            Par festivālu. Lai arīnosaukums starptautiskais improvizācijas teātra festivāls IMPROFEST RĪGA 2014 skan pārgalvīgi, mēs sāksim prātīgi - ar vienu ārzemju teātri, lai attaisnotu vārdu starptautiskais, un pieciem pašmāju teātriem, lai būtu vairākumā. Šoreiz festivāls būs pārsvarā uz improvizācijas pieredzes apmaiņu vērsts, improvizātori no Čikāgas vadīs nodarbības jau pieredzējušākiem improvizātoriem, savukārt pašmāju improvizātori dalīsies ar savu pieredzi tiem, kam šis žanrs pagaidām ir svešs, bet vilina.

Pieteikties uz IOmeistraklasēm, kas notiks 21., 22. un 23.oktobrīimprovizātori var: šeit- https://campscui.active.com/orgs/iOTheater#/selectSessions/699202

Pieteikties uz iesācēju meistarklasēm 25.oktobrīko vadīs improvizācijas teātru RIT, IMPRO ZOO, SPIEDIENS, IMPRO VĪNS un KIT pārstāvis var: šeit - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

            Piebilde par augstāk minēto salīdzinājumu Rīga pret Čikāgu. Rīgas aizstāvībai gribas vien piebilst, ka nav skaitīts, bet, ja rēķinātu kurā pilsētā ir vairāk  improvizātori uz vienu iedzīvotāju, Rīga uzvarētu pārliecinoši.

Tiem, kas attiecībāuz impro vēlās arīturpmāk palikt skatītāju lomā, jāatcerās tikai šis:

Čikāgas  impro teātraIOuzstāšanos:

Vieta - Dailes teātra mazajāzālē.

Laiks - 22.oktobrī, 19.00.

Izrādes valoda - angļu.

Biļetes - Biļešu servisskasēs un www.bilesuserviss.lv.

Organizē- improvizācijas teātri RIT, Spiediens, Impro Zoo, Improvīns, KIT.

Atbalsta -Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība, viesnīca Albert Hotel, radio SWH

Būs - smalki!

plakats